Nechutné lidské vlastnosti

20. srpna 2011 v 18:47 | Sabasios |  Jen tak co mě napadlo :)
"Když jsem to uslyšel - samozřejmě, je to všecko moje vina - nejradši bych si nafackoval. Nevím, jestli jsem už kdy zažil takový šok. Přiletět do Bradavic autem! Samozřejmě jsem ihned pochopil, proč jsi to udělal. Bilo to do očí. Ach Harry, Harry...
Tys přišel na to, jaké to je být středem pozornosti, že? To já jsem tě nakazil, Harry. Dostal ses se mnou na titulní stránku novin a nemohl ses dočkat, až si to zopakuješ."
"Ne - to ne..."
"Harry, Harry. Já ti rozumím. Je přirozené chtít pořád víc, jakmile to člověk jednou okusí - a já si teď vyčítám, že jsem ti to umožnil, protože ti to muselo stoupnout do hlavy - jenže, mladý příteli, aby se o tobě mluvilo, nemůžeš začít létat s auty! Takže se uklidni, jasné? Na to všecko máš spoustu času, až budeš starší. Ano, ano, já vím, co si teď myslíš! Tomu se to mluví, když už je ve světě slavný jako kouzelník! Ale když mně bylo 12, byl jsem zrovna taková nula jako teď ty. Po pravdě musím říct, že jsem byl ještě daleko větší nula! Protože o tobě už přece sem tam někdo slyšel, že? Aspoň kvůli té záležitosti s Tím-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit! Já vím, já vím, jistě to není tolik jako získat pětkrát za sebou Cenu za nejkouzelnější úsměv v Týdeníku čarodějek jako já - ale je to začátek, Harry, je to začátek!"

"Moudrému napověz, Harry. Tam venku s mladým Creeveym jsem tě kryl - když nás vyfotografoval společně, nebudou si tvoji spolužáci myslet, bůhvíjaký nejsi náfuka... Rád bych ti jenom řekl, že rozdávat podepsané fotky hned na začátku životní dráhy není rozumné - působí to trochu nafoukaně, jestli mám být upřímný, Harry.
Jistě může přijít doba, kdy jich budeš muset mít při ruce stejně jako já pořád hromádku při ruce, ať půjdeš kamkoli, ale opravdu se nedomnívám, že bys byl už tak daleko."


Nenávist. Velká. A vztek.
Já ho tak nesnáším! Ježišmarjá, to je tak neuvěřitelnej vůl. A tak strašně namyšlenej a blbej :D
Neskutečně mě vytáčí to jeho "myšlení"
To prostě není ani možný :D
Tak jo, už končím :-)

Jo, a znáte písničku Hvězdář od UDG? Je docela hezká, doporučuji! ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama