Červenec 2012

Den první

25. července 2012 v 16:52 Jen tak co mě napadlo :)
Ano, odkoukala jsem tuhle řetězovku viděla jsem to na blogu http://e-vee.blog.cz/ a hrozně mě to zaujalo, takže jdu psát! :D
Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem
Den druhý - Devět faktů o tobě
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterýma často přemýšlíš
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (nemusí být seřazení)
Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč
Den desátý - Jedna zpověď

Víš, že jsi moje nejstarší kamarádka? Jsou lidi, co znám déle, ale ty jsi tu byla vždycky a vždycky jsme byly kamarádky a i když byla období, kdy jsi mi strašně lezla na nervy a my tě možná maličko odstrkovaly, to všechno je pryč. A teď jsem tu a pořád jsme to MY. Nechci tě ztratit, víš a doufám, že se to uskuteční a že spolu na ten hokej chodit budeme a klidně i bláznivě pronásledovat K., kdyby budeš chtít :)

Posledních pár let jsi mi tak lezla na nervy! Slečna dokonalá. Nejlepší ve sportu, jedna z nejlepších ve škole, holka,kterou má kyždý rád. A když ji někdo rád nemá, tak stejně vyšle oslňující úsměv a baví se s ním. přišla jsi mi tak neuvěřitelně nafoukaná! A nebyla jsem jediná kdo to říká. nevím, jestli ses změnila ty, nebo můj pohled na tebe... teď jdeme na stejnou školu a i když nikdy nebudeme kamarádky, co spolu chodí nakupovat a svěřují se, tak... Tě začínám mít ráda. Něco se změnilo, jsem ráda, že tu jsi.

Ahoj malý Bartíku :) Ještě mě neznáš a nejspíš ani moc nepoznáš, ale já o tobě moc slyšela. Chci ti dát pár rad. Buď na holky milej, pomáhej jim, ale nenech se zneužívat. Bav je a lichoť těm, které si to zaslouží. Buď úžasný a okouzlující. Směj se, protože úsměv je úžasný a hlavně, prosím tě, nehul a když budeš chlastat tak s mírou. Budou tě milovat.

Gratuluju ke svatbě. Známe se od dětství a stejně o tobě skoro nic nevím, ale jsi fajn. Jsi milej a zasloužíš si štěstí. Ona je taky úžasná. Konečně do toho praštíte, fandím vám.

Kurva, co se to s tebou stalo? Změnila ses, chápu. Já tě jako kámošku milovala! Měla jsi chyby, ale ty se daly přehlédnout. Změnila ses, máš víc přátel, kalíš, chápu, ale musím se někdy chovat takhle? Jo, mně jsi nic neudělala. Pořád jsme se spolu bavily, i když ne tolik jako dřív. Ale jak se dokázala chovat k NIM? To máš nový přátele a ty starý jsou najednou špatný? občas se chováš, jako že ti na mně záleží a máš mě ráda a podruhý, jako bych byla nějaká ubohá stará známá. Trošku přeháním, ale je to hnus! A víš co? Mám pro tebe novinku. Všichni ti kluci, co se tvářili, že tě mají rádi tě na rozlučáku pomluvili. Vlastně... za tos jim nestála, jenom prohlásili že si blbá a vypatlaná. Jak to děláš, že jedna strana tě vnímá takhle a druhá tě miluje? Pořád tě mám ráda, ale nechybíš mi. Vím, že já tobě taky ne. Občas si vzpomeneme... Asi je konec, no.

Prosím tě, nestárni. Nebo se alespoň takhle nechovej. Jsi fajn, ale někdy mám pocit, že se před tebou musím bát prohodit slovíčko. Neber to takhle, vždyť víš, jaký jsme. Prosím, buď zase taková, jaká jsi bývala.. Mám tě ráda.

Co to děláš? Nadbíháš jí už přes rok. Možná se maličko zamiloval, dobře, ale ty jí víc ubližoval, než jí balil.Co je na ní tak úžasnýho? Je hezká, ale tak moc? Teď jste měli šanci, choval ses líp, ale ona tě jen pomalu vydusila a pak řekla NE a možná si ani neuvědomovala, jak hnusný je nechat si neustále lichotit, koukat do blba a ani ti nic neříct. Řekl jsi, že je blbá. Že už víš jaká je, že jsi byl debil a že už s ní končíš. A vypadal jsi vážně, spíš rázně než smutně. A PAK? Zase ty komenty, jak je krásná. Chceš být zase otravný pejsek? Ona se směje a přijímá to, ale nikdy nic víc nebude. Myslela jsem, že ti svitlo a byla jsem ráda, ale očividně prd..

Vím, že jsme si hodně ublížily... Tys mi ublížila strašně moc,ale asi si to moc neuvědomuješ. A já jsem taky byla pitomá s tím, co jsem dělala, ale vždycky jsem všechno dělala, protože jsem to tak OPRAVDU cítila. Pořád jsi můj nejbližší člověk, víš... Opravdu tě nechci ztratit a i když se teď nebudeme moc vídat, snad nám to vydrží, protože o tebe vážně nechci přijít.

HROMADNÝ VZKAZ:
Neodsuzuju vás, ani vám nenadávám, ale nechápu to. Neznám to úplně, takže nemůžu soudit, ale můj osobní názor: Nejste cáklý? Žijete tim, co v novinách napíšou o teen celebritách. Když napíšou třeba, že ta podvedla toho, tak píšete: ne, to by neudělala!!! Vy jí, kurva, znáte?! Panebože. Ano, taky se mi líbí kluci a herci. Ale chovat se jako magor a jenom jéjéjé JB a 1D, och, och, och. Chápu, že se vám líbí, ano. Ale na FB se objeví fotka, jak nějaká holka pálí jejich plakát a vy na to hnedka: Já bych jí zabila!!! A začnete nadávat jako šílený a prožíváte to jako konec světa. Jste vůbec normální?
Ne, není to pro všechny fanynky, ale pro lidi, co dnes a denně potkávám na Facebooku. Jo a ještě, doufám, že jste pochopily, že tohle je můj názor, ale uvědomuju si, že do toho úplně nevidím.

Buď od tý lásky a mysli trošku na svojí dceru. Ty nevidíš, jak jí ubližuješ? Jak strašně jí chybí mateřské objetí? Ne? Ale já to vidím! Zkus chvíli nemyslet na sebe, zkus se chovat alespoň trochu zodpovědně a dej jí lásku. Aspoň trochu, ona si to totiž zaslouší ;)

Ufff, zabíračka :D :D