Komentáře

1 ketsi ketsi | Web | 30. srpna 2012 v 23:36 | Reagovat

Achich, jsem taky introvert a příšerný melancholik.:-(

Popravdě, přála bych si být extrovert. Optimista. Připadne mi, že mají ten svět takový... lehčí. Zábavnější. Kdežto já čučím doma s knížkami, nebo čumím na filmy. Napříč tomu se mi zdá, že mají introverti tolik výhod, že jsou zase v něčem lepší. :o) Ale asi je to jen moje naivní domněnka. Přála bych si se změnit, být ''normální'', ale změnit se,.. To prostě nejde jen tak. Tak snad alespoň ta druhá půlka mého života už bude optimistická a bude stát konečně za to. :-)

(Ještě teď přemýšlím, zda mám vůbec stisknout to stupidní tlačítko - komentovat. Vždyť tohle je stejně komentář na houby, i když blogaře potěší každý komentář, který je na jeho blog napsán. Tak se překonávám a tisknu to tlačítko, které ze mě udělá dementa :o).)

2 Monča Monča | Web | 31. srpna 2012 v 13:11 | Reagovat

Až budeš v prváku, zkus si hned najít kamarád(k)y, budeš to mít jednodušší. Asi to máš těžší, ale když se budeš snažit, věřím že si kamarády najdeš :-).
To já mám mám pohotové odpovědi, hlášky apod. ale zase, extroverti jsou asi takoví hodnější. Mám občas dost jedovaté poznámky, všímám si chyb jiných a vysmívám se jim (nebo spíše- jak komu). Odpouštět vůbec neumím, moje zlost je většinou větší a když se s někým pohádám, cítím tak že je pod mou úroveň se omluvit první.. Nerada jsem často bez kamarádek, nudím se, nemám co dělat.. Knížky moc nečtu.. Ráda jsem žádaná, miluju když se mnou chce být hodně lidí a jsem ráda středem pozornosti když se mám čím chlubit..

Takže, můžeš mít ráda že jsi taková jaká jsi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.